Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Saraybosna Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını inceleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, işçilerle sohbet edip, onlara kolaylıklar diledi. Her bir mahalleyi; yenilemek, değiştirmek ve dönüştürmek için yenileme çalışmalarının devam ettiklerine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Bu pazar günü mesaimizi de Saraybosna Mahallemizdeyiz. Yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda yeni yol yapıyoruz. Bu bölge yeni imarlaşan bir bölgedir. Yaklaşık 8 aydır sahada aktif bir şekilde gerek yol çalışması gerek çevre düzenlemelerinde gerekse otopark yapımında, park yapımındaki gibi şehre hizmet verecek her türlü altyapıyı hazırlama noktasında yoğun bir şekilde çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.
Kayseri Kocasinan'da ulaşım konforu artıyor
Benzer Haberler
-
Katlanır Ahşap Masa ile Çok Amaçlı Kullanım Alanları Yaratma
-
Evde Topraksız Tarım ile Taze Sebzeler Yetiştirin
-
E-Ticaret Lojistiği ve Müşteri Memnuniyeti
-
Kırmızı bültenle aranan Eylem Tok ve oğlu ABD’de yakalandı
-
Mert UZAR Adına Avukatı Basın Açıklaması Yaptı
-
TBMM'de bu hafta seçim öncesi son gruplar yapılacak
-
Bakan Yumaklı ve Başkan Büyükkılıç, bölgenin en büyük tarım fuarını ziyaret etti
-
İSKİ, atık su hatlarını yeniledi
-
Gezeravcı dünyaya dönüş yolunda
-
Çınar Ekibi Bayraktar Köyü sakinleriyle buluştu
-
Manisa'da kandilde mezarlıklara ücretsiz ulaşım
-
Başkan Işık, ben ve yıldızım etkinliğinde